Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych wiąże się zawsze z wieloma decyzjami podejmowanymi w oparciu o analizę funkcjonowania firmy. Zawsze jednak realizacja takiej inwestycji ma na celu zapewnienie przedsiębiorstwu powierzchni magazynowej. Co można magazynować? W zasadzie wszystko, od surowców, przez półprodukty, produkty gotowe, narzędzia, maszyny i urządzenia, pojazdy itp. Dlatego hale magazynowe są często nieodzownym elementem funkcjonowania firmy. Aby budowa hal magazynowych przebiegła sprawnie, warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego producenta.

JAK PRZEBIEGA BUDOWA HAL MAGAZYNOWYCH

Budowa hal magazynowych rozpoczyna się od analizy potrzeb przedsiębiorstwa i istniejących ograniczeń. Na tej podstawie dobieramy wraz z inwestorem optymalne rozwiązanie. Po ustaleniu potrzeb i wymagań przechodzimy do etapu projektowania hali. W oparciu o projekt wykonujemy wszystkie niezbędne elementy, część z nich jest już łączona w całe moduły w naszym zakładzie. Następnie przewozimy wszystko na plac budowy i przechodzimy do montażu. Ostatni etap to wykończenie hali i odbiór przez inwestora. Z nami budowa hal magazynowych przebiega sprawnie i terminowo.

BUDOWA HAL MAGAZYNOWYCH – CENA

Niezależnie od wielkości obiektu budowa hal magazynowych to zawsze przedsięwzięcie i inwestycja dla przedsiębiorstwa. Cena postawienia hali dostosowanej do indywidualnych potrzeb zależy od kilku podstawowych czynników oraz od jej wyposażenia. Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa wycenę budowy hali magazynowej.

  PARAMETRY HALI MAGAZYNOWEJ

  Rodzaj hali

  hala stalowahala namiotowa

  Rodzaj konstrukcji

  konstrukcja stalowakonstrukcja aluminiowa (dostępna jedynie dla hal namiotowych)

  Rodzaj pokrycia

  płyta warstwowablacha trapezowa

  Szerokość hali [m]

  Długość hali [m]

  Wysokość w okapie [m]

  ELEMENTY WYPOSAŻENIA HALI

  Bramy

  Ilość: Wymiary:

  Drzwi

  Ilość: Wymiary:

  Okna

  taknie

  Elementy dodatkowe

  LOKALIZACJA MONTAŻU HALI

  Kod pocztowy

  Miejscowość

  Województwo

  DANE KONTAKTOWE

  MAGAZYNOWE HALE STALOWE

  Zasadnicze dwa rodzaje nowoczesnych hal magazynowych to hale stalowe i namiotowe. Obiekty stalowe charakteryzują się solidną stalową konstrukcją zabezpieczoną przed korozją. Dach i ściany wykonujemy zazwyczaj z blachy trapezowej lub z płyt warstwowych. Wszystko zależy jakie produkty będą w nich przechowywane. Zastosowanie płyt warstwowych z pewnością zapewni doskonałą termoizolację, a zarazem komfort cieplny wewnątrz hali. W tym przypadku łatwiej będzie nam uzyskać konkretne warunki pod względem temperatury i wilgotności, co z kolei w przypadku niektórych produktów jest bardzo ważne. Budowa hal magazynowych obejmuje również wyposażenie hali z okna, drzwi i bramy. W przypadku hal stalowych możemy zastosować okna dachowe, tzw. świetliki oraz okna ścienne. Wielkość i rodzaj drzwi i bram zależy od potrzeb i dostępnego budżetu przeznaczonego na inwestycję.

  MAGAZYNOWE HALE NAMIOTOWE

  Drugim rodzajem hal magazynowych są uniwersalne hale namiotowe. Ich konstrukcję możemy wykonać również ze stali, ale istnieje też możliwość zastosowania konstrukcji aluminiowej. W obu przypadkach konstrukcja jest zabezpieczona przed korozją i może służyć przez długie lata. Ściany w hali namiotowej mogą być wykonane z plandeki PCV, blachy trapezowej lub płyt warstwowych. Dach natomiast zawsze wykonany jest z plandeki PCV, co jest charakterystyczną cechą hal namiotowych. Budowa hal magazynowych namiotowych również obejmuje wyposażenie obiektu w okna, drzwi i bramy. Tego typu hale sprawdzają się w każdej branży.

  STICK HALE – PRODUCENT HAL MAGAZYNOWYCH

  Stick Hale to doświadczony certyfikowany producent hal stalowych i magazynowych. Budowa hal magazynowych to nasza specjalność. Zapewniamy realizację inwestycji od A do Z – niczym nie musisz się martwić. Mamy na swoim koncie setki realizacji i zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami, doradzimy i wybierzemy z Tobą najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 516 003 100 i adresem mailowym biuro@stick-hale.pl. Zachęcamy tez do wypełnienia powyższego formularza wyceny.

  Blog
  Nasze ostatnie wpisy