Budowa hal Wielkopolska

Inwestowanie w budowę obiektów przemysłowych są nieodzownym elementem działalności wielu przedsiębiorstw, czy to produkcyjnych czy też handlowo-usługowych funkcjonujących w różnych branżach. Mają szerokie zastosowanie i często stanowią one podstawowe miejsce wykonywania działalności. Bardzo popularnym na rynku rodzajem obiektów przemysłowych są nowoczesne hale stalowe lub też w zależności od przeznaczenia hale namiotowe. Wykorzystuje się je między innymi jako magazyny, hale produkcyjne, centra logistyczne, warsztaty, hale sportowe, chlewnie, obory, kurniki itp. Poza podstawowym przeznaczeniem mogą obejmować również pomieszczenia administracyjne i socjalne. Budowa hal w Wielkopolsce jest inwestycją, która widać na każdym kroku. Wciąż powstają w zaskakującym tempie nowe obiekty przemysłowe.

BUDOWA HAL W WIELKOPOLSCE I NIE TYLKO – STICK HALE

Stick Hale to doświadczony producent hal stalowych i namiotowych, zajmujący się projektowaniem i budową hal przemysłowych w całej Polsce oraz za granicą. Jednak ze względu na fakt, że Wielkopolska jest regionem, gdzie znajduje się nasza siedziba, mamy tutaj wielu Klientów, którzy wzajemnie z zadowoleniem polecają sobie nasze usługi. Dlatego budowa hal stalowych w Wielkopolsce jest naszą specjalnością. Oczywiście świadczymy swoje usługi na terenie całego kraju, a także poza nim. Zajmujemy się też budowa hal namiotowych z konstrukcją aluminiową lub z konstrukcją stalową.

CENY HAL WIELKOPOLSKA – PRODUKCJA I MONTAŻ HALI

Ceny budowy hal w Wielkopolsce są uzależnione parametrami, jakimi dana hala ma się charakteryzować. Zachęcamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa darmową wycenę budowy hali.

  PARAMETRY HALI
  Rodzaj hali

  hala stalowahala namiotowa

  Rodzaj konstrukcji

  konstrukcja stalowakonstrukcja aluminiowa (dostępna jedynie dla hal namiotowych)

  Rodzaj pokrycia

  płyta warstwowablacha trapezowa

  Szerokość hali [m]

  Długość hali [m]

  Wysokość w okapie [m]

  ELEMENTY WYPOSAŻENIA HALI
  Bramy

  Ilość: Wymiary:

  Drzwi

  Ilość: Wymiary:

  Okna

  taknie

  Elementy dodatkowe

  LOKALIZACJA MONTAŻU HALI
  Miejscowość

  Województwo

  Strefa śniegowa (opcjonalnie)

  brak1234

  Strefa wiatrowa (opcjonalnie)

  brak123

  DANE KONTAKTOWE

  TYLKO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

  Oferujemy budowę hal w oparciu o nowoczesne sprawdzone rozwiązania technologiczne. Stosujemy materiały najwyższej jakości, tylko sprawdzonych producentów. Jeżeli są Państwo zainteresowani budową hal na teranie Wielkopolski lub też w dalszej lokalizacji, służymy profesjonalnym doradztwem w doborze konkretnego rozwiązania i opracowaniu projektu hali dostosowanego do Państwa potrzeb i jej przeznaczenia. Każdy projekt hali powinien być poprzedzony dokładną analizą działalności i procesów, które będą się odbywać w hali. Dlatego podejmując się realizacji naszej oferty dla konkretnego Klienta staramy się spotkać i dokładnie poznać Jego potrzeby.

  Stalowe hale przemysłowe są na tyle wdzięcznymi elastycznym rozwiązaniem, że można je dostosować do przeznaczenia pod wieloma względami, nie tylko wymiarów, ale też materiałów, z jakich wykonana jest obudowa, wydzielenia dodatkowych pomieszczeń wewnątrz, ilości i rozmiarów okien, drzwi, bram i wszelkich dodatkowych elementów. Co więcej halę taką można przebudowywać w późniejszym czasie bez większych problemów, jeżeli nastąpi taka konieczność.

  Nasza specjalność to budowa hal Wielkopolska ale też cała Polska, dlatego jeżeli są Państwo zainteresowani nasza ofertą, zachęcamy do wypełnienia formularza wyceny lub do bezpośredniego kontaktu.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ: