Magazyny stalowe

Magazyny stalowe to inaczej mówiąc magazynowe hale stalowe, czyli obiekty ze stalową konstrukcją nośną przeznaczone do przechowywania wszelkiego rodzaju dóbr. W obiektach tych konstrukcja zawsze jest wykonana ze stali i odpowiednio zabezpieczona, natomiast ściany i dach mogą być wykonane z różnych materiałów np. z płyt warstwowych lub z blachy trapezowej. Nowoczesne magazyny stalowe znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach, a ich szczególnie nieocenioną rolę można dostrzec w branżach produkcyjnych. Charakter funkcjonowania przedsiębiorstw produkcyjnych determinuje konieczność posiadania magazynu, często nie jednego a wielu. Czasami wystarczy jeden magazyn stalowy, w którym przechowujemy zarówno surowce i półprodukty jak i produkty gotowe. Jednak w większych firmach często potrzebujemy osobnych magazynów lub jednego dużej z podziałem na poszczególne strefy.

CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ MAGAZYNY STALOWE?

Podejmując decyzję o budowie nowego magazynu musimy przeanalizować potrzeby przedsiębiorstwa i wybrać jego rodzaj. Wybór zazwyczaj rozgrywa się pomiędzy dwoma: nowoczesnym stalowym i tradycyjnym murowanym. Dlaczego warto wybrać magazyn stalowy? Obiekty murowane wszyscy bardzo dobrze znamy, są stawiane na stałe, ich ewentualna przebudowa to ponowna duża inwestycja, a sama budowa trwa długo i jest kosztowna. Dlatego też ich doskonała alternatywa, jaką są magazyny stalowe, stała się bardzo popularna i doceniana przez inwestorów.

Magazyny stalowe charakteryzują się solidną stalową konstrukcją zabezpieczoną przed korozją. Ściany i dach mogą zostać pokryte np. płytami warstwowymi lub blachą trapezową. Jeśli zależy nam na dobrej termoizolacji obiektu, warto wybrać płyty warstwowe, które umożliwią nam zachowanie pożądanych warunków termicznych wewnątrz obiektu. Projektując magazyny stalowe można dostosować je do własnych potrzeb pod wieloma względami: wymiarów, okien, bram, drzwi, wyposażenia, liczby pomieszczeń itp. Co więcej taki magazyn stalowy można w przyszłości przebudować bez większych problemów, a nawet zdemontować go i zmontować w innym miejscu.

ILE KOSZTUJE MAGAZYN STALOWY?

Cena magazynu stalowego zależy od wielu czynników tj. wielkość, materiały, z których zostanie wykonany dach i ściany, wszelkie elementy dodatkowe tj., okna, bramy, drzwi, suwnice itp. Dlatego zachęcamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przygotujemy i dostarczymy Państwu niezobowiązującą wycenę budowy hali magazynowej stalowej.

  PARAMETRY HALI STALOWEJ
  Typ hali

  jednonawowawielonawowaLiczba naw:

  Spadek dachu

  jednospadowy 10%dwuspadowy 10%

  Rodzaj pokrycia

  płyta warstwowablacha trapezowa

  Szerokość hali

  Długość hali

  Wysokość w okapie

  ELEMENTY WYPOSAŻENIA HALI
  Bramy

  Ilość: Wymiary:

  Drzwi

  Ilość: Wymiary:

  Okna

  taknie

  Pasma świetlne dachowe

  taknie

  LOKALIZACJA MONTAŻU HALI
  Miejscowość

  Województwo

  Strefa śniegowa (opcjonalnie)

  brak1234

  Strefa wiatrowa (opcjonalnie)

  brak123

  DANE KONTAKTOWE

  PRODUCENT MAGAZYNÓW STALOWYCH – STICK HALE

  Firma Stick Hale to doświadczony producent magazynów stalowych, jak również hal stalowych i namiotowych o dowolnym przeznaczeniu. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji poczynając od doradztwa i projektu magazynu, poprzez produkcję, transport, montaż na miejscu budowy, wykończenie i serwis posprzedażowy. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Zapewniamy zespół doświadczonych specjalistów, terminową i sprawną budowę hali dla Państwa firmy.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani budową stalowego magazynu, zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza wyceny lub o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu +48 516 003 100 lub adresem mailowym biuro@stick-hale.pl

  ZOBACZ RÓWNIEŻ: