Generalny wykonawca hal stalowych

GENERALNY WYKONAWCA HAL STALOWYCH STICK HALE

Jako generalny wykonawca hal przemysłowych oferujemy budowę hal zgodnie z Państwa wymaganiami i na podstawie Państwa projektu inwestycji, jak również oferujemy wsparcie w zakresie projektowania. Podejmujemy się także rozbudowy i modernizacji gotowych hal stalowych na potrzeby rozwoju lub zmiany profilu prowadzonej działalności gospodarczej. Generalne wykonawstwo hal stalowych zobowiązuje nas do trzymania się ściśle wymagań inwestora, indywidualnego podejścia do inwestycji, wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz terminowej realizacji. Wszystko to zapewniamy przy współpracy z każdym naszym klientem, zarówno przy realizacji mniejszych hal jak i dużych obiektów przemysłowych.

Współpraca z generalnym wykonawcą Stick Hale to przede wszystkim profesjonalizm, wysoka jakość, terminowość i sprawna realizacja inwestycji. Dysponujemy wiedzą na temat nowoczesnych rozwiązań w zakresie projektowania, produkcji i budowy hal stalowych. Nasz doświadczony zespół doradzi i dostosuje rozwiązanie do Państwa indywidualnych potrzeb. Możemy pochwalić się bogatym wieloletnim doświadczeniem jako generalnych wykonawca hal stalowych budowanych na podstawie projektów inwestora lub też własnych, które są opracowywane w oparciu o dokładną analizę potrzeb i możliwości.

BUDOWA HALI STALOWEJ – CENA

Cena budowy hali stalowej od podstaw wraz z projektowaniem uzależniona jest od wielu czynników m. in. wielkości hali, materiałów zastosowanych do obudowy dachu i ścian, elementów dodatkowych tj. bramy i ich rodzaje, drzwi, okna, świetliki itp. Podobnie jest gdy w grę wchodzi generalne wykonawstwo hali stalowej na podstawie projektu i dokładnych wytycznych określonych przez inwestora. Jeżeli chcą Państwo poznać wstępną wycenę budowy hali, prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza wyceny.

  PROJEKT HALI STALOWEJ
  Czy mają Państwo swój projekt hali?

  taknie

  PARAMETRY HALI STALOWEJ
  Typ hali

  jednonawowawielonawowaLiczba naw:

  Spadek dachu

  jednospadowy 10%dwuspadowy 10%

  Rodzaj pokrycia

  płyta warstwowablacha trapezowa

  Szerokość hali

  Długość hali

  Wysokość w okapie

  ELEMENTY WYPOSAŻENIA HALI
  Bramy

  Ilość: Wymiary:

  Drzwi

  Ilość: Wymiary:

  Okna

  taknie

  Pasma świetlne dachowe

  taknie

  LOKALIZACJA MONTAŻU HALI
  Miejscowość

  Województwo

  Strefa śniegowa (opcjonalnie)

  brak1234

  Strefa wiatrowa (opcjonalnie)

  brak123

  DANE KONTAKTOWE

  NA CZYM POLEGA GENERALNE WYKONAWSTWO?

  Generalne wykonawstwo to pojęcie bardzo często używane w branży budowlanej. Ale co ono tak naprawdę oznacza i jaki zakres obowiązków spoczywa na generalnym wykonawcy? Generalne wykonawstwo to działania podejmowane przez przedsiębiorstwo na rzecz inwestora na podstawie konkretnej umowy. Generalny wykonawca działa na zlecenie inwestora w zakresie kompleksowej realizacji całej inwestycji, zakres prac jest określony w umowie na podstawie dokonanych uzgodnień. W temacie inwestycji przemysłowych, generalne wykonawstwo hal stalowych polega na zleceniu przez inwestora generalnemu wykonawcy prac związanych z budową i montażem obiektu przemysłowego, w tym przypadku mówimy o obiekcie jakim jest hala stalowa. Generalny wykonawca hal stalowych zajmuje się budową i montażem hali, w razie potrzeby po uprzedniej zgodzie inwestora może zlecić cześć prac podwykonawcom. W tym przypadku to generalny wykonawca hal odpowiada również za koordynację i efekt prac podwykonawców i to on się z nimi rozlicza, natomiast sam otrzymuje wynagrodzenie od inwestora za realizację całej inwestycji.

  PROJEKTOWANIE, PRODUKCJA I MONTAŻ HAL STALOWYCH

  Doświadczony generalny wykonawca hal stalowych i jednocześnie producent hal stalowych STICK HALE zapewnia kompleksową obsługą całej inwestycji od projektowania obiektu, przez produkcję wszystkich elementów, ich transport na plac budowy oraz montaż i następnie obsługę posprzedażową i serwisową. Produkujemy i Budujemy hale stalowe z płyt warstwowych lub z pokryciem wykonanym z blachy trapezowej, to najbardziej popularne i najczęściej stosowane rozwiązanie. Jako producent hal stalowych opieramy nasze rozwiązania o nowoczesne technologie dostępne na rynku i w pełne dostosowujemy je do Państwa potrzeb i wymagań, oczywiście w ramach zdrowego rozsądku i sensownych możliwości. Jako generalny wykonawca hal stalowych zajmujemy się również budową hal na podstawie Państwa projektu, po wcześniejszej jego analizie. Podejmujemy się także samego montażu hal stalowych z gotowych komponentów.

  Jeżeli poszukują Państwo generalnego wykonawcy do budowy swojej hali lub producenta hal, który zaprojektuje dla Państwa obiekt i kompleksowo wykona inwestycję, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez powyższy formularz kontaktowy lub też pod numerem telefonu +48 516 003 100 lub adresem mailowym biuro@stick-hale.pl

  NASZA OFERTA: