Praca

Wraz z rozwojem firmy nieustannie powiększamy nasz zespół. Aktualnie szukamy osób do pracy na stanowisku:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH I OBUDOWY HAL

Opis stanowiska
  • montaż konstrukcji stalowych na podstawie otrzymanej dokumentacji technicznej,
  • montaż obudowy hal (np. płyt warstwowych),
  • praca na wysokości ponad 3 m,
  • przestrzeganie zasad BHP.
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia na zwyżki,

SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

  • spawanie konstrukcji i detali metodą 135 – MAG
Wymagania:
  • umiejętność spawania metodą MIG/MAG,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • udział w powstawaniu nowoczesnych hal przemysłowych,
  • niezbędne szkolenia, narzędzia pracy, odzież roboczą itp.,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,
  • możliwość wyrabiania dobrze płatnych nadgodzin.

Stick Hale to producent hal stalowych z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy projektowanie i budowę hal przemysłowych na terenie całej Polski, skupiając się w dużej mierze na realizacji inwestycji w Wielkopolsce, gdzie też znajduje się siedziba firmy. Realizujemy małe i duże obiekty o różnym zastosowaniu, m. in. hale magazynowe, produkcyjne, warsztatowe, sportowe czy też hale dla rolnictwa. Stosujemy nowoczesne technologie zapewniając naszym Klientom rozwiązania najwyższej jakości.
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole, zachęcamy do wysłania cv na adres biuro@stick-hale.pl lub do kontaktu pod numerem telefonu +48 516 003 100

Blog
Nasze ostatnie wpisy