Hale sportowe

Uprawianie wielu dziedzin sportu wymaga odpowiednich pomieszczeń a idąc dalej obiektów sportowych. Nie wszystkie rodzaje sportu można trenować na świeżym powietrzu. Wiele z nich dają dowolność trenowania na zewnątrz lub w pomieszczeniach, jednak często zimą i podczas występowania niekorzystnych warunków atmosferycznych pozostają nam raczej powierzchnie zadaszone i zamknięte. Dlatego też buduje się tzw. hale sportowe. Nie zawsze jednak planując budowę hali sportowej, chcemy inwestować w stały obiekt murowany. Dużo bardziej elastycznym rozwiązaniem są hale stalowe i namiotowe, które sprawdzają się jako obiekty sportowe. Są skuteczną alternatywą dla hal murowanych, zapewniając odpowiednie warunki dla uprawiania sportu i przebywania wewnątrz ludzi przez wszystkie pory roku. A z drugiej strony ich elastyczność pozwala na zbudowanie hali dostosowanej do konkretnych potrzeb, a także w razie konieczności na demontaż hali i ponowny montaż w innym miejscu lub sprzedaż.

TYMCZASOWE HALE SPORTOWE

W halach stalowych i namiotowych doskonale odnajdują się tymczasowe hale sportowe. Co o tym decyduje? Z pewnością fakt szybkiej i stosunkowo taniej realizacji takich hal oraz możliwość demontażu i ponownego montażu obiektu. Tymczasowe hale sportowe są idealnym rozwiązaniem w przypadku przebudowy istniejącej hali sportowej, kiedy to na jakiś czas jest potrzebny obiekt zastępczy, w którym odbywać się będą zajęcia, treningi i widowiska sportowe. Dobrym przykładem hal tymczasowych są też hale sportowe sezonowe, kiedy to obiekt potrzebny jest tylko na określony czas w ciągu roku. W takich przypadkach z pewnością nie warto inwestować w hale murowane, których przebudowa lub rozbiórka będzie problematyczna, a przeniesienie niemożliwe.

TYMCZASOWE HALE SPORTOWE

Hale sportowe, a konkretniej ich cena uzależniona jest od parametrów danego obiektu. Jeśli chcą Państwo poznać koszt budowy hali sportowej dostosowanej do Państwa potrzeb, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza wyceny, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa darmową wycenę.

  PARAMETRY HALI SPORTOWEJ
  Rodzaj hali

  hala stalowahala namiotowa

  Rodzaj konstrukcji

  konstrukcja stalowakonstrukcja aluminiowa (dostępna jedynie dla hal namiotowych)

  Rodzaj pokrycia

  płyta warstwowablacha trapezowa

  Szerokość hali [m]

  Długość hali [m]

  Wysokość w okapie [m]

  ELEMENTY WYPOSAŻENIA HALI
  Bramy

  Ilość: Wymiary:

  Drzwi

  Ilość: Wymiary:

  Okna

  taknie

  Elementy dodatkowe

  LOKALIZACJA MONTAŻU HALI
  Miejscowość

  Województwo

  Strefa śniegowa (opcjonalnie)

  brak1234

  Strefa wiatrowa (opcjonalnie)

  brak123

  DANE KONTAKTOWE

  ZALETY HAL NAMIOTOWYCH I HAL STALOWYCH PRZEZNACZONYCH NA HALE SPORTOWE

  Zarówno hale namiotowe jak i stalowe sprawdzają się z powodzeniem jako hale sportowe, zwłaszcza te tymczasowe lub sezonowe. Główne zalety takich obiektów to:

  • szybki czas budowy,
  • stosunkowo niskie koszty,
  • indywidualny projekt i dostosowanie obiektu pod konkretne potrzeby,
  • łatwe wydzielanie pomieszczeń,
  • możliwość przebudowy obiektu (powiększenia, modyfikacji wnętrza itp.),
  • możliwość relokacji hali w inne miejsce (możliwy demontaż i ponowny montaż w innym miejscu),
  • odporność na korozję i czynniki atmosferyczne, dzięki czemu hale sportowe mogą być użytkowane sezonowo lub cały czas przez wiele lat,
  • dobra izolacja cieplna i akustyczna,
  • możliwość budowy hali ocieplanej z pompowanym dachem.

  Hale sportowe zorganizowane w halach stalowych lub namiotowych to doskonała alternatywa dla stałych obiektów murowanych. Można im również nadać estetyczny wygląd z zastosowaniem dowolnych kolorów. Są popularnym rozwiązaniem dla takich obiektów jak zadaszone korty tenisowe, zadaszone boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, zimowe lodowiska, wrotkarnie, ujeżdżalnie konne i wiele więcej. Hale sportowe stalowe i namiotowe mogą być wykorzystywane do trenowania różnorodnych dziedzin sportu, jak również odbywają się w nich widowiska sportowe z udziałem publiczności.

  PRODUCENT HAL SPORTOWYCH STALOWYCH I NAMIOTOWYCH STICK HALE

  Zajmujemy się projektowaniem i budową hal stalowych i namiotowych o różnorodnym zastosowaniu, w tym także realizujemy hale sportowe. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania standardowe i indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego inwestora. Jeżeli planują Państwo postawienie hali sportowej, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu +48 516 003 100, adresem mailowym biuro@stick-hale.pl lub poprzez powyższy formularz wyceny.