Hale metalowe

Hale metalowe to popularne obiekty z powodzeniem zastępujące hale murowane o szerokim zastosowaniu. Pod pojęciem hale metalowe kryją się przede wszystkim hale stalowe oraz hale aluminiowe. Jedne i drugie mają podobne możliwości pod względem zastosowania. W halach metalowych możemy urządzić zarówno halę sprzedaży jak też halę produkcyjną czy też magazynową. Zarówno stalowe jak i aluminiowe są dostosowywane do indywidualnych potrzeb inwestora i całego przedsiębiorstwa. Ważne aby dokładnie przeanalizować potrzeby oraz istniejące ograniczenia i na tej podstawie zaprojektować obiekt.

HALE METALOWE STALOWE

Nowoczesne hale metalowe stalowe są najpopularniejszymi tego typu obiektami. Budujemy je w oparciu o solidną konstrukcję nośną wykonaną z wysokiej jakości stali. Konstrukcja ma budowę modułową i jest zabezpieczona przed korozją. Dach i ściany możemy wykonać z różnych materiałów m. in. z płyt warstwowych lub blachy trapezowej. Z tym, że na dach rekomendujemy przede wszystkim płyty warstwowe, ze względu na bardzo dobra termoizolację i wytrzymałość. Hale metalowe stalowe mogą mieć dowolne wymiary, dowolną liczbę i rodzaj okien drzwi i bram. Wszelkie wyposażenie w elementy dodatkowe takie jak np. suwnice czy tez antresole zależy od potrzeb inwestora.

HALE METALOWE – CENA

Ile kosztują hale metalowe? Oczywiście to zależy od wielu czynników i parametrów obiektu. Na cenę budowy hali ma wpływ w dużej mierze ilość materiałów użytych do budowy i związanej z tym pracy, co jest konsekwencją wielkości budowanego obiektu. Poza wymiarami ważne jest wyposażenie hali i elementy takie jak okna, drzwi czy też bramy. Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa darmową indywidualną wycenę.

  PARAMETRY HALI STALOWEJ
  Typ hali

  jednonawowawielonawowaLiczba naw:

  Spadek dachu

  jednospadowy 10%dwuspadowy 10%

  Rodzaj pokrycia

  płyta warstwowablacha trapezowa

  Szerokość hali

  Długość hali

  Wysokość w okapie

  ELEMENTY WYPOSAŻENIA HALI
  Bramy

  Ilość: Wymiary:

  Drzwi

  Ilość: Wymiary:

  Okna

  taknie

  Pasma świetlne dachowe

  taknie

  LOKALIZACJA MONTAŻU HALI
  Miejscowość

  Województwo

  Strefa śniegowa (opcjonalnie)

  brak1234

  Strefa wiatrowa (opcjonalnie)

  brak123

  DANE KONTAKTOWE

  HALA METALOWA I JEJ ZASTOSOWANIE

  Nowoczesna hala metalowa znajduje swoje zastosowanie właściwie w każdej branży. Ogromną zaletą tego typu obiektów jest z jednej strony standardowa, sprawdzona budowa modułowa, a z drugiej możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu hala metalowa sprawdzi się jako niewielki obiekt dla małej działalności gospodarczej, ale też jako wielka hala dla dużych firm.

  Hale metalowe wykorzystuje się w przemyśle, handlu i rolnictwie. Są nieocenione jako wszelkiego rodzaju magazyny, hale produkcyjne i montażowe, mniejsze i większe warsztaty, ale także hale handlowe i wystawowe, sklepy wielkopowierzchniowe i hangary. Hala metalowa zyskała na popularności również w rolnictwie. Można ją przeznaczyć na magazyn na plony lub pasze, ale także halę do przechowywania sprzętu, maszyn i pojazdów rolniczych. Co więcej z powodzeniem mogą służyć jako obora i chlewnia, a nawet kurnik. Zastosowanie hal metalowych nie ma większych ograniczeń, można je wykonać i dostosować według potrzeb.

  PRODUCENT HAL METALOWYCH

  Stick Hale to doświadczony producent hal metalowych z dużym zespołem specjalistów z dziedziny budowy hal. Realizujemy standardowe obiekty, jak i te o specjalnych wymaganiach. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy, posiadamy wiele certyfikatów ważnych w naszej branży. Realizujemy inwestycje kompleksowo, zapewniamy projekt po dokładnej analizie potrzeb i ograniczeń inwestora, produkcję wszystkich elementów, montaż na placu budowy, a także obsługę posprzedażową i serwisową. Jeśli planują Państwo budowę hali metalowej czy też namiotowej, zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza wyceny lub do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem tel. +48 516 003 100 i adresem mailowym biuro@stick-hale.pl.

  NASZA OFERTA