Hale metalowe

Hale metalowe to popularne obiekty z powodzeniem zastępujące hale murowane o szerokim zastosowaniu. Pod pojęciem hale metalowe kryją się przede wszystkim hale stalowe oraz hale aluminiowe. Jedne i drugie mają podobne możliwości pod względem zastosowania. W halach metalowych możemy urządzić zarówno halę sprzedaży jak też halę produkcyjną czy też magazynową. Zarówno stalowe jak i aluminiowe są dostosowywane do indywidualnych potrzeb inwestora i całego przedsiębiorstwa. Ważne aby dokładnie przeanalizować potrzeby oraz istniejące ograniczenia i na tej podstawie zaprojektować obiekt.

HALE METALOWE STALOWE

Nowoczesne hale metalowe stalowe są najpopularniejszymi tego typu obiektami. Budujemy je w oparciu o solidną konstrukcję nośną wykonaną z wysokiej jakości stali. Konstrukcja ma budowę modułową i jest zabezpieczona przed korozją. Dach i ściany możemy wykonać z różnych materiałów m. in. z płyt warstwowych lub blachy trapezowej. Z tym, że na dach rekomendujemy przede wszystkim płyty warstwowe, ze względu na bardzo dobra termoizolację i wytrzymałość. Hale metalowe stalowe mogą mieć dowolne wymiary, dowolną liczbę i rodzaj okien drzwi i bram. Wszelkie wyposażenie w elementy dodatkowe takie jak np. suwnice czy tez antresole zależy od potrzeb inwestora.

HALA METALOWA I JEJ ZASTOSOWANIE

Nowoczesna hala metalowa znajduje swoje zastosowanie właściwie w każdej branży. Ogromną zaletą tego typu obiektów jest z jednej strony standardowa, sprawdzona budowa modułowa, a z drugiej możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu hala metalowa sprawdzi się jako niewielki obiekt dla małej działalności gospodarczej, ale też jako wielka hala dla dużych firm. Hale metalowe wykorzystuje się w przemyśle, handlu i rolnictwie. Są nieocenione jako wszelkiego rodzaju magazyny, hale produkcyjne i montażowe, mniejsze i większe warsztaty, ale także hale handlowe i wystawowe, sklepy wielkopowierzchniowe i hangary. Hala metalowa zyskała na popularności również w rolnictwie. Można ją przeznaczyć na magazyn na plony lub pasze, ale także halę do przechowywania sprzętu, maszyn i pojazdów rolniczych. Co więcej z powodzeniem mogą służyć jako obora i chlewnia, a nawet kurnik. Zastosowanie hal metalowych nie ma większych ograniczeń, można je wykonać i dostosować według potrzeb.

PRODUCENT HAL METALOWYCH

Stick Hale to doświadczony producent hal metalowych z dużym zespołem specjalistów z dziedziny budowy hal. Realizujemy standardowe obiekty, jak i te o specjalnych wymaganiach. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy, posiadamy wiele certyfikatów ważnych w naszej branży. Realizujemy inwestycje kompleksowo, zapewniamy projekt po dokładnej analizie potrzeb i ograniczeń inwestora, produkcję wszystkich elementów, montaż na placu budowy, a także obsługę posprzedażową i serwisową. Jeśli planują Państwo budowę hali metalowej czy też namiotowej, zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza wyceny lub do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem tel. +48 516 003 100 i adresem mailowym biuro@stick-hale.pl.

NASZA OFERTA

Blog
Nasze ostatnie wpisy