Producent hal stalowych

Doświadczony producent hal stalowych determinuje powodzenie inwestycji w budowę tego typu obiektu. To od niego zależy ile wysiłku musimy włożyć w całe przedsięwzięcie, czy przebiegnie ono sprawnie i da zadowalający efekt. Hale stalowe są obiektami wykorzystywanymi w różnorodnych branżach, można śmiało powiedzieć, że ich zastosowanie nie ma ograniczeń. Producent hal stalowych ma m.in. za zadanie doradzić i dostosować budowaną halę do konkretnych potrzeb i przeznaczenia. Oczywiście można mieć swoją wizję i projekt i producent hal stalowych go wykona, jednak często to on projektuje rozwiązania szyte na miarę.

STICK HALE – DOŚWIADCZONY PARODUCENT HAL STALOWYCH

Stick Hale to producent hal stalowych z wieloletnim doświadczeniem. Mamy na swoim koncie setki zadowolonych Klientów zarówno w kraju jak i za granicą. Zapewniamy kompleksową realizację inwestycji, od projektu przez produkcję, transport wszystkiego na plac budowy i montaż hali. Oferujemy standardowe hale oraz te dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasi specjaliści przedstawią Państwu możliwości i doradzą optymalne rozwiązanie w oparciu o analizę Państwa profilu działalności. Z nami Twoja inwestycja przebiegnie sprawnie i terminowo, a także zyskasz pewność, że Twój obiekt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Stawiamy na jakość i sprawną współpracę.

PRODUCENT HAL STALOWYCH – CENA HALI

Producent hal stalowych może zaoferować najkorzystniejsze ceny budowy takiego obiektu. Kupując bezpośrednio u producenta masz pewność, że dostajesz najlepsze rozwiązanie w najniższej możliwej cenie. Planujesz budowę hali stalowej i chcesz dowiedzieć się ile będzie Cię kosztować ta inwestycja? Wypełnij poniższy formularz, a my zwrotnie wyślemy Ci darmową wycenę budowy obiektu dostosowanego do Twoich potrzeb.

  PARAMETRY HALI STALOWEJ
  Typ hali

  jednonawowawielonawowaLiczba naw:

  Spadek dachu

  jednospadowy 10%dwuspadowy 10%

  Rodzaj pokrycia

  płyta warstwowablacha trapezowa

  Szerokość hali

  Długość hali

  Wysokość w okapie

  ELEMENTY WYPOSAŻENIA HALI
  Bramy

  Ilość: Wymiary:

  Drzwi

  Ilość: Wymiary:

  Okna

  taknie

  Pasma świetlne dachowe

  taknie

  LOKALIZACJA MONTAŻU HALI
  Miejscowość

  Województwo

  Strefa śniegowa (opcjonalnie)

  brak1234

  Strefa wiatrowa (opcjonalnie)

  brak123

  DANE KONTAKTOWE

  PROFESJONALNE HALE STALOWE OD PRODUCENTA

  Hale stalowe to obiekty zbudowane jak sama nazwa wskazuje w dużej mierze ze stali. Składają się przede wszystkim z solidnej stalowej konstrukcji zabezpieczonej przed korozją – to nieodzowny element tego typu obiektów. Ściany i dach możemy pokryć różnymi materiałami. Najczęściej wykorzystuje się w tym celu płyty warstwowe lub blachę trapezową. Warto zwrócić uwagę w szczególności na pokrycie dachu. Jako doświadczony producent hal stalowych w tym przypadku polecamy płyty warstwowe i to najlepiej z rdzeniem w pianki poliuretanowej. Po pierwsze płyty warstwowe zapewniają doskonałą termoizolację, a po drugie te z pianki poliuretanowej cechuje stosunkowo wysoki stopień ognioodporności. Przykładowo w przypadku pożaru dach wykonany z tych materiałów nie zawali się od razu, dając czas na ucieczkę z budynku.

  GDZIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ HALE STALOWE?

  Obiekty wykonane ze stali sprawdzają się w każdej branży i mają szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się je zarówno w branżach produkcyjnych, handlowo usługowych jak i w rolnictwie. Bardzo częste ich zastosowanie to wszelkiego rodzaju magazyny i hale logistyczne. Obejmuje to między innymi magazyny produkcyjne z częściami, półproduktami czy tez produktami gotowymi, magazyny logistyczne, gdzie towary są przeładowywane, magazyny w rolnictwie na plony czy tez sprzęt rolniczy itp. Innym zastosowaniem są hale produkcyjne, montażowe i warsztatowe – można w nich rozplanować różnorodne procesy. W handlu są nieocenione jako wielkopowierzchniowe hale sklepowe, a także targowe. To jedynie przykłady zastosowania hal stalowych.

  Doświadczony producent hal stalowych, taki jak Stick Hale, zaprojektuje dla Państwa obiekt dostosowany do potrzeb firmy i przeznaczenia. Zapraszamy do kontaktu przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem tel. +48 516 003 100 i adresem mailowym biuro@stick-hale.pl.

  NASZA OFERTA: