Producent hal stalowych

Doświadczony producent hal stalowych determinuje powodzenie inwestycji w budowę tego typu obiektu. To od niego zależy ile wysiłku musimy włożyć w całe przedsięwzięcie, czy przebiegnie ono sprawnie i da zadowalający efekt. Hale stalowe są obiektami wykorzystywanymi w różnorodnych branżach, można śmiało powiedzieć, że ich zastosowanie nie ma ograniczeń. Producent hal stalowych ma m.in. za zadanie doradzić i dostosować budowaną halę do konkretnych potrzeb i przeznaczenia. Oczywiście można mieć swoją wizję i projekt i producent hal stalowych go wykona, jednak często to on projektuje rozwiązania szyte na miarę.

STICK HALE – DOŚWIADCZONY PARODUCENT HAL STALOWYCH

Stick Hale to producent hal stalowych z wieloletnim doświadczeniem. Mamy na swoim koncie setki zadowolonych Klientów zarówno w kraju jak i za granicą. Zapewniamy kompleksową realizację inwestycji, od projektu przez produkcję, transport wszystkiego na plac budowy i montaż hali. Oferujemy standardowe hale oraz te dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasi specjaliści przedstawią Państwu możliwości i doradzą optymalne rozwiązanie w oparciu o analizę Państwa profilu działalności. Z nami Twoja inwestycja przebiegnie sprawnie i terminowo, a także zyskasz pewność, że Twój obiekt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Stawiamy na jakość i sprawną współpracę.

PROFESJONALNE HALE STALOWE OD PRODUCENTA

Hale stalowe to obiekty zbudowane jak sama nazwa wskazuje w dużej mierze ze stali. Składają się przede wszystkim z solidnej stalowej konstrukcji zabezpieczonej przed korozją – to nieodzowny element tego typu obiektów. Ściany i dach możemy pokryć różnymi materiałami. Najczęściej wykorzystuje się w tym celu płyty warstwowe lub blachę trapezową. Warto zwrócić uwagę w szczególności na pokrycie dachu. Jako doświadczony producent hal stalowych w tym przypadku polecamy płyty warstwowe i to najlepiej z rdzeniem w pianki poliuretanowej. Po pierwsze płyty warstwowe zapewniają doskonałą termoizolację, a po drugie te z pianki poliuretanowej cechuje stosunkowo wysoki stopień ognioodporności. Przykładowo w przypadku pożaru dach wykonany z tych materiałów nie zawali się od razu, dając czas na ucieczkę z budynku.

GDZIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ HALE STALOWE?

Obiekty wykonane ze stali sprawdzają się w każdej branży i mają szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się je zarówno w branżach produkcyjnych, handlowo usługowych jak i w rolnictwie. Bardzo częste ich zastosowanie to wszelkiego rodzaju magazyny i hale logistyczne. Obejmuje to między innymi magazyny produkcyjne z częściami, półproduktami czy tez produktami gotowymi, magazyny logistyczne, gdzie towary są przeładowywane, magazyny w rolnictwie na plony czy tez sprzęt rolniczy itp. Innym zastosowaniem są hale produkcyjne, montażowe i warsztatowe – można w nich rozplanować różnorodne procesy. W handlu są nieocenione jako wielkopowierzchniowe hale sklepowe, a także targowe. To jedynie przykłady zastosowania hal stalowych.

Doświadczony producent hal stalowych, taki jak Stick Hale, zaprojektuje dla Państwa obiekt dostosowany do potrzeb firmy i przeznaczenia. Zapraszamy do kontaktu przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem tel. +48 516 003 100 i adresem mailowym biuro@stick-hale.pl.

NASZA OFERTA:

Blog
Nasze ostatnie wpisy