Hale przemysłowe stalowe

Hale przemysłowe są to obiekty budowlane powstające i eksploatowane w działalności gospodarczej. Aktualnie na rynku dostępne są dwa podstawowe rozwiązania w zakresie budowy obiektów przemysłowych, a mianowicie mogą to być stałe obiekty murowane lub też uniwersalne hale stalowe. Te drugie coraz częściej są wybierane przez inwestorów ze względu na szereg zalet i wcale nie odstają od hal murowanych.

HALE PRZEMYSŁOWE STALOWE O SZEROKIM ZASTOSOWANIU

Nowoczesne hale przemysłowe stalowe są wykorzystywane przez firmy z różnych branż, zarówno przez przedsiębiorstwa produkcyjne jak i handlowe i usługowe, a nawet w działalności rolniczej. Charakteryzują się solidną stalową konstrukcją, która jest zabezpieczona przed korozją. Dach i obudowa ścian najczęściej wykonywane są z płyt warstwowych, zapewniających znakomitą termoizolację lub też z blachy trapezowej. Inwestycja w hale przemysłowe stalowe, to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Ich szerokie zastosowanie, modułowa budowa z jednoczesnym dostosowaniem do indywidualnych potrzeb, szybkość budowy i racjonalizacja kosztów sprawiają, że są to obecnie najpopularniejsze rozwiązania w zakresie budowy obiektów przemysłowych. Hale przemysłowe stalowe sprawdzają się doskonale m. in. jako hale produkcyjne, magazyny, warsztaty, montażownie, hale sportowe, ujeżdżalnie, a nawet obory, chlewnie, magazyny rolnicze itp. Realizujemy stalowe hale przemysłowe dostosowane do indywidualnych potrzeb w oparciu o sprawdzone rozwiązania. Oferujemy gotowe projekty hal przemysłowych lub też wykonanie projektu od podstaw zgodnie z wytycznymi inwestora.

BUDOWA HAL PRZEMYSŁOWYCH

Przed podjęciem decyzji o inwestycji w budowę hali przemysłowej warto przeanalizować wszystkie procesy zachodzące w przedsiębiorstwie, stan aktualny oraz kierunek rozwoju. Dużą przewagą, jaką wyróżniają się hale przemysłowe stalowe, jest możliwość ich późniejszej modyfikacji. Bez większego problemu można je rozbudowywać, powiększać, reorganizować wnętrze a nawet zdemontować i zmontować w zupełnie innym miejscu. Budowa hali przemysłowej powinna też być poprzedzona sprecyzowaniem potrzeb i wymagań inwestora, na tej podstawie tworzony jest projekt obiektu, a następnie produkowane są wszystkie niezbędne elementy. Wszystkie części hali przewozi się na plac budowy i rozpoczyna montaż konstrukcji stalowej a następnie obudowy dachu i ścian.

STICK HALE – DOŚWIADCZONY PRODUCENT HAL ZGODNYCH Z NORMĄ EN 1090

Jesteśmy producentem hal przemysłowych z wieloletnim doświadczeniem. Produkujemy hale stalowe najwyższej jakości zgodnie z normą EN 1090. Mamy za sobą setki zrealizowanych projektów u Klientów głównie w Polsce, ale również zagranicą. Podejmujemy się standardowych projektów oraz indywidualnych inwestycji o specjalnych wymaganiach. Podejmując z nami współpracę, mają Państwo pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana na czas w oparciu o najnowsze technologie i rozwiązania dostępne na rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę i konsultacje z profesjonalistami w tej dziedzinie. Jeżeli są Państwo zainteresowani budową hali przemysłowej, zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza lub o kontakt na adres mailowy biuro@stick-hale.pl lub pod numerem telefonu +48 516 003 100.

Blog
Nasze ostatnie wpisy