Hale stalowe Wielkopolska

Na każdym kroku widać, jak rozwija się budownictwo mieszkaniowe, w zaskakującym tempie „wyrastają” nowe bloki i osiedla domków. Podobnie jest w budownictwie przemysłowym. Zapotrzebowanie przedsiębiorstw na coraz to więcej obiektów przemysłowych jest widoczne gołym okiem. Nowoczesne technologie i rozwiązania konstrukcyjne dostarczają inwestorom ogrom możliwości. Sprawdzonym i bardzo elastycznym rozwiązaniem są hale oparte o konstrukcje stalowe. Niosą one za sobą szereg zalet związanych zarówno z samą budową takiego obiektu, jak również z jego późniejsza eksploatacją. Zapotrzebowanie na hale stalowe w Wielkopolsce jak i poza nią wciąż rośnie, a potrzeby i wymagania inwestorów są coraz bardziej sprecyzowane. Dlatego przy decyzji o budowie hali ważny jest wybór doświadczonego wykonawcy obiektu, który te wymagania spełni.

STICK HALE – HALE STALOWE Z WIELKOPOLSKI

Firma Stick Hale to doświadczony producent hal stalowych z Wielkopolski. Od wielu lat projektujemy i budujemy hale stalowe w Wielkopolsce, na terenie całego kraju, ale również poza granicami w Europie. Nasi specjaliści służą doradztwem w zakresie projektowania i doboru rozwiązań. Oferujemy sprawdzone standardowe rozwiązania konstrukcyjne oraz dostosowujemy budowane obiekty do indywidualnych potrzeb. Zajmujemy się projektowaniem hal od podstaw na podstawie potrzeb i wymagań ustalonych z inwestorem, jak również realizujemy budowę jako generalny wykonawca, na podstawie projektu dostarczonego przez inwestora. Wielkopolska jest dla nas szczególnym obszarem działalności, ponieważ to tutaj mieści się siedziba naszej firmy, możemy też pochwalić się wieloma realizacjami i zadowoleniem Klientów. Jednak prowadzimy budowy na terenie całej Polski, nie tylko w województwie Wielkopolskim.

KONSTRUKCJE STALOWE WIELKOPOLSKA – TYLKO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Hale stalowe budowane są, jak sama nazwa wskazuje, w oparciu o konstrukcje stalowe. Stosuje się kilka rodzajów w zależności od potrzeb. W przypadku obiektów o dużych powierzchniach, sprawdzają się stalowe konstrukcje kratownicowe, które składają się przede wszystkim z kratownic pełniących funkcje dźwigarów. Aby móc zastosować dźwigary kratownicowe, konstrukcja musi też mieć odpowiednią minimalną wysokość, nie sprawdza się przy zbyt niskich obiektach. Jest dobrym rozwiązaniem, gdy w obiekcie będzie przeprowadzonych wiele instalacji pod połacią dachu. Dla niższych hal o mniejszych rozpiętościach (tak do 25 m) stosuje się konstrukcje blachownicowe ramowe, zapewniające maksymalizację powierzchni użytkowej wewnątrz obiektu.
Konstrukcje stalowe czy to w Wielkopolsce czy też nie, muszą być zabezpieczone przed korozją. Najpopularniejszym zabiegiem w tym celu jest cynkowanie ogniowe lub malowanie farbą antykorozyjną. Pozwala to użytkować obiekt o konstrukcji stalowej przez długie lata w różnych warunkach atmosferycznych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Blog
Nasze ostatnie wpisy