Hale stalowe Wielkopolska

Na każdym kroku widać, jak rozwija się budownictwo mieszkaniowe, w zaskakującym tempie „wyrastają” nowe bloki i osiedla domków. Podobnie jest w budownictwie przemysłowym. Zapotrzebowanie przedsiębiorstw na coraz to więcej obiektów przemysłowych jest widoczne gołym okiem. Nowoczesne technologie i rozwiązania konstrukcyjne dostarczają inwestorom ogrom możliwości. Sprawdzonym i bardzo elastycznym rozwiązaniem są hale oparte o konstrukcje stalowe. Niosą one za sobą szereg zalet związanych zarówno z samą budową takiego obiektu, jak również z jego późniejsza eksploatacją. Zapotrzebowanie na hale stalowe w Wielkopolsce jak i poza nią wciąż rośnie, a potrzeby i wymagania inwestorów są coraz bardziej sprecyzowane. Dlatego przy decyzji o budowie hali ważny jest wybór doświadczonego wykonawcy obiektu, który te wymagania spełni.

STICK HALE – HALE STALOWE Z WIELKOPOLSKI

Firma Stick Hale to doświadczony producent hal stalowych z Wielkopolski. Od wielu lat projektujemy i budujemy hale stalowe w Wielkopolsce, na terenie całego kraju, ale również poza granicami w Europie. Nasi specjaliści służą doradztwem w zakresie projektowania i doboru rozwiązań. Oferujemy sprawdzone standardowe rozwiązania konstrukcyjne oraz dostosowujemy budowane obiekty do indywidualnych potrzeb. Zajmujemy się projektowaniem hal od podstaw na podstawie potrzeb i wymagań ustalonych z inwestorem, jak również realizujemy budowę jako generalny wykonawca, na podstawie projektu dostarczonego przez inwestora. Wielkopolska jest dla nas szczególnym obszarem działalności, ponieważ to tutaj mieści się siedziba naszej firmy, możemy też pochwalić się wieloma realizacjami i zadowoleniem Klientów. Jednak prowadzimy budowy na terenie całej Polski, nie tylko w województwie Wielkopolskim.

CENA BUDOWY HALI W WIELKOPOLSCE

Hale stalowe w Wielkopolsce i w każdym innym województwie mogą mieć bardzo różne ceny, które zależą przede wszystkim od parametrów budowanej hali. Sama lokalizacja montażu, czyli jednocześnie późniejszej eksploatacji hali też ma znaczenie, ponieważ wiąże się z konkretnymi warunkami atmosferycznymi występującymi na danym terenie, a dokładniej mówiąc z konkretna strefą wiatrową i śniegową. Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa wycenę budowy hali o wybranych parametrach i w danej lokalizacji.

  PARAMETRY HALI STALOWEJ
  Typ hali

  jednonawowawielonawowaLiczba naw:

  Spadek dachu

  jednospadowy 10%dwuspadowy 10%

  Rodzaj pokrycia

  płyta warstwowablacha trapezowa

  Szerokość hali

  Długość hali

  Wysokość w okapie

  ELEMENTY WYPOSAŻENIA HALI
  Bramy

  Ilość: Wymiary:

  Drzwi

  Ilość: Wymiary:

  Okna

  taknie

  Pasma świetlne dachowe

  taknie

  LOKALIZACJA MONTAŻU HALI
  Miejscowość

  Województwo

  Strefa śniegowa (opcjonalnie)

  brak1234

  Strefa wiatrowa (opcjonalnie)

  brak123

  DANE KONTAKTOWE

  KONSTRUKCJE STALOWE WIELKOPOLSKA – TYLKO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

  Hale stalowe budowane są, jak sama nazwa wskazuje, w oparciu o konstrukcje stalowe. Stosuje się kilka rodzajów w zależności od potrzeb. W przypadku obiektów o dużych powierzchniach, sprawdzają się stalowe konstrukcje kratownicowe, które składają się przede wszystkim z kratownic pełniących funkcje dźwigarów. Aby móc zastosować dźwigary kratownicowe, konstrukcja musi też mieć odpowiednią minimalną wysokość, nie sprawdza się przy zbyt niskich obiektach. Jest dobrym rozwiązaniem, gdy w obiekcie będzie przeprowadzonych wiele instalacji pod połacią dachu. Dla niższych hal o mniejszych rozpiętościach (tak do 25 m) stosuje się konstrukcje blachownicowe ramowe, zapewniające maksymalizację powierzchni użytkowej wewnątrz obiektu.
  Konstrukcje stalowe czy to w Wielkopolsce czy też nie, muszą być zabezpieczone przed korozją. Najpopularniejszym zabiegiem w tym celu jest cynkowanie ogniowe lub malowanie farbą antykorozyjną. Pozwala to użytkować obiekt o konstrukcji stalowej przez długie lata w różnych warunkach atmosferycznych.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ: