Hale prefabrykowane

Hale prefabrykowane to obiekty wykonane między innymi w prefabrykowanych elementów. Mogą mieć różne wymiary, różne wyposażenie, różne wykończenie, a także różne zastosowanie. Doskonałym przykładem tego typu obiektów są prefabrykowane hale stalowe. Można wykonać je z powtarzalnych sprawdzonych modułów, osiągając halę dostosowaną do oczekiwań i potrzeb inwestora.

CO TO SĄ PREFABRYKATY?

Prefabrykaty są to wszystkie elementy, które są wytwarzane w zakładzie produkcyjnym i przygotowywane do montażu po dostarczeniu na budowę. Są to tzw. półprodukty, które bezpośrednio przed montażem nie wymagają już obróbki lub wymagają jedynie niewielkiej już przy samym montażu. Jeśli mówimy o stalowych halach przemysłowych, to hale prefabrykowane mogą mieć prefabrykowaną przede wszystkim konstrukcję stalową. Transportuje się ją w dużych częściach na miejsce budowy, dzięki czemu montaż przebiega szybko i sprawnie.

HALE PREFABRYKOWANE STALOWE

Hale prefabrykowane stalowe to obiekty, w których konstrukcja zbudowana jest z prefabrykowanych elementów tworzących powtarzalne moduły. Ściany i dach wykonujemy zazwyczaj z blachy trapezowej lub z płyt warstwowych o wybranym rdzeniu. Te drugie zapewniają bardzo dobrą izolację cieplną i akustyczną. Obiekty tego typu znajdują swoje zastosowanie praktycznie w każdej branży. Produkujemy i montujemy np. hale magazynowe, produkcyjne i montażowe, rolnicze czy też sportowe. Hale prefabrykowane wykorzystywane są też w sferze handlowej, jako hale targowe, wystawowe i sprzedażowe.

PREFAKBRYKOWANE HALE STALOWE – CENA

Ile kosztuje prefabrykowana hala stalowa? Cena zależy od wielu czynników, między innymi od gabarytów obiektu, materiałów z jakich wykonana będzie obudowa, rodzaju i liczby okien, bram i drzwi. Jeśli chcą Państwo poznać cenę budowy hali stalowej dostosowanej do Państwa potrzeb, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Na jego podstawie przygotujemy dla Państwa wstępną wycenę budowy obiektu.

  PARAMETRY HALI STALOWEJ
  Typ hali

  jednonawowawielonawowaLiczba naw:

  Spadek dachu

  jednospadowy 10%dwuspadowy 10%

  Rodzaj pokrycia

  płyta warstwowablacha trapezowa

  Szerokość hali

  Długość hali

  Wysokość w okapie

  ELEMENTY WYPOSAŻENIA HALI
  Bramy

  Ilość: Wymiary:

  Drzwi

  Ilość: Wymiary:

  Okna

  taknie

  Pasma świetlne dachowe

  taknie

  LOKALIZACJA MONTAŻU HALI
  Miejscowość

  Województwo

  Strefa śniegowa (opcjonalnie)

  brak1234

  Strefa wiatrowa (opcjonalnie)

  brak123

  DANE KONTAKTOWE

  ZALETY HAL PREFABRYKOWANYCH

  Hale prefabrykowane niosą za sobą wiele zalet. Przede wszystkim gotowe elementy, a właściwie półprodukty, wytwarzane są w kontrolowanych warunkach w zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu uzyskujemy najwyższą jakość, precyzję i pełną powtarzalność produkowanych elementów. Mając gotowe elementy jesteśmy w stanie bardzo szybko przeprowadzić montaż konstrukcji, jak również całego obiektu na placu budowy. Dużą zaletą jest też możliwość uzyskania rozpiętości i właściwości, poprzez zastosowanie technologii, których nie można by zastosować bezpośrednio na budowie. Jedyną trudnością przy budowie hal prefabrykowanych jest transport wytworzonych ponadgabarytowych elementów. Jednak uzyskanie korzyści wynikających z przytoczonych zalet są warte włożenia większego wysiłku w transport.

  STICK HALE – PRODUCENT NOWOCZESNYCH HAL STALOWYCH

  Jesteśmy doświadczonym producentem nowoczesnych hal stalowych oraz hal namiotowych. Zapewniamy kompleksową realizację inwestycji. Przygotujemy dla Państwa projekt obiektu, zajmiemy się produkcją, transportem i montażem na miejscu budowy. Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 516 003 100 lub adresem biuro@stick-hale.pl