Kosztorys hali stalowej

Kosztorys hali stalowej

Kosztorys hali stalowej dla inwestora to tak naprawdę nic innego jak oferta cenowa budowy obiektu. Kalkulator hali stalowej pozwala obliczyć cenę hali o danych parametrach, a kosztorys to wynikowa działań z kalkulatora. Powinien zatem obejmować wszystkie te parametry wraz z wyceną. Chcąc otrzymać od producenta hal rzetelny kosztorys hali stalowej, warto skontaktować się z przedstawicielami firmy, aby ustalić wymagania, potrzeby, oczekiwania i możliwości.

CO POWINIEN ZAWIERAĆ KOSZTORYS HALI STALOWEJ

Kosztorys hali stalowej powinien zawierać wszystkie uwzględnione w nim parametry hali oraz cenę budowy takiego obiektu. Ważne są również informacje co jeszcze obejmuje wycena czyli np. fundamenty, posadzka, transport, montaż, gwarancja itp. Innymi słowy kosztorys hali stalowej powinien zawierać cały zakres prac wraz z wyceną. Nie można też zapomnieć o terminie wykonania i czasie obowiązywania kosztorysu.

Do zakresu prac w przypadku budowy obiektów przemysłowych zaliczamy przede wszystkim projekt, konstrukcję i jej montaż, dach z orynnowaniem, ściany zewnętrzne i opcjonalnie wewnętrzne, bramy i drzwi, okna ścienne i świetliki dachowe, urządzenia dźwigowe i wszelkie dodatkowe wyposażenie.

Budowa hali stalowej to dość duża inwestycja, nie jest to z pewnością zakup czegoś na chwilę. W związku z tym dobrze, żeby kosztorys hali stalowej zawierał szczegółową charakterystykę hali wszystkich jej elementów i materiałów, abyśmy mieli pewność, że obiekt spełni nasze oczekiwania.

GDZIE OTRZYMAĆ DARMOWY KOSZTORYS HALI STALOWEJ?

Po kosztorys hali stalowej najlepiej zgłosić się do producenta hal przemysłowych tj. Stick Hale. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Specjalizujemy się w budowie obiektów przemysłowych o szerokim zastosowaniu. Oferujemy standardowe rozwiązania i personalizowane hale dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Chcesz otrzymać darmowy kosztorys hali stalowej? Wypełnij nasz formularz wyceny na stronie https://www.stick-hale.pl/oferta/hale-stalowe/wycena-hali-stalowej/ , a wyślemy Ci go na maila. Jeśli nie jesteś do końca pewien, czego potrzebujesz i jakie są możliwości, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 516 003 100 i adresem mailowym biuro@stick-hale.pl Jeśli wypełnisz formularz, a my będziemy mieć jakieś dodatkowe pytania, to skontaktujemy się z Tobą. Pomagamy w doborze optymalnego rozwiązania dla Twojej firmy.

OBIEKTY STALOWE O SZEROKIM ZASTOSOWANIU

Obiekty stalowe takie jak hale przemysłowe znajdują swoje zastosowanie niemal w każdej branży. Sprawdzają się doskonale jako magazyny na surowce, towary i produkty gotowe, a także hale produkcyjne, warsztatowe i montażowe. Znalazły też swoje miejsce w rolnictwie jako magazyny na plony, hale na sprzęt rolniczy czy też obory i chlewnie. Inne przykłady zastosowania obiektów stalowych są hale handlowe, wystawowe, targowe, obiekty sportowe, ujeżdżalnie konne itp. Można powiedzieć, że nie ma ograniczeń w zastosowaniu hal stalowych.

Blog
Nasze ostatnie wpisy