Hale magazynowe Piła

Obiekty mające na celu przechowywanie wszelkiego rodzaju dobra materialne, czyli magazyny, to nieodłączny element funkcjonowania praktycznie wszystkich przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Ich rodzajów jest całe mnóstwo w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa, poczynając od różnić wynikających z wymiarów, przez materiał wykonania aż po liczbę ścian. Wymiary oczywiście mogą być bardzo różne, od małych magazynów po wielkie zautomatyzowane centra logistyczne. Co do materiałów, to obiekty mogą być murowane lub wykonane w postaci namiotów czy też nowoczesnych hal stalowych. Mówiąc o liczbie ścian wyróżniamy magazyny zamknięte, półotwarte lub tez otwarte.

Stick Hale to firma z Wielkopolski z siedzibą w powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim, dlatego hale magazynowe Piła, to jedno z haseł pod którym można nas znaleźć. Zajmujemy się kompleksową realizacją budowy hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Doradzamy, przygotowujemy projekt w uzgodnieniu z inwestorem, produkujemy, przewozimy i montujemy. Z uwagi na bliskość naszej siedziby od miasta Piła hale magazynowe budowane są tam bardzo sprawnie, z uwzględnieniem doskonałego kontaktu z klientem – inwestorem. Poza Piłą i całym województwem Wielkopolskim, realizujemy projekty w całej Polsce a także za granicą.

BUDOWA HALI MAGAZYNOWEJ – CENA

Cena budowy hali magazynowej zależy od wielu czynników tj. wielkość obiektu, rodzaj hali, materiały z jakich ma być wykonana itp. Zachęcamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa darmową niezobowiązującą wycenę hali dostosowanej do Państwa potrzeb.

  PARAMETRY HALI MAGAZYNOWEJ

  Rodzaj hali

  hala stalowahala namiotowa

  Rodzaj konstrukcji

  konstrukcja stalowakonstrukcja aluminiowa (dostępna jedynie dla hal namiotowych)

  Rodzaj pokrycia

  płyta warstwowablacha trapezowa

  Szerokość hali [m]

  Długość hali [m]

  Wysokość w okapie [m]

  ELEMENTY WYPOSAŻENIA HALI

  Bramy

  Ilość: Wymiary:

  Drzwi

  Ilość: Wymiary:

  Okna

  taknie

  Elementy dodatkowe

  LOKALIZACJA MONTAŻU HALI

  Kod pocztowy

  Miejscowość

  Województwo

  DANE KONTAKTOWE

  HALE MAGAZYNOWE – REALIZACJA PIŁA I CAŁA POLSKA

  Jesteśmy firmą, której siedziba znajduje się w Wielkopolsce, dlatego też bardzo dużo klientów mamy z tych właśnie okolic. Można mówić tutaj o regionalnych realizacjach i polecaniu tzw. „pocztą pantoflową”, Co jest najlepszym dowodem na to, że nasi klienci są zadowoleni i wiedzą, że można nas polecić swoim znajomym i kontrahentom biznesowym. Jednak nasza oferta nie ogranicza się jedynie do budowy hal w bliskiej okolicy. Budujemy hale magazynowe od 250 m/2na terenie całej Polski. Bliska lokalizacja czasami ułatwia bezpośredni kontakt, jednak w żaden sposób nie ogranicza naszych działań. Firma Stick Hale to doświadczony producent hal przemysłowych, w tym magazynowych, zajmujący się kompleksową realizacją hal stalowych i namiotowych.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani budową hali magazynowej, czy też hali o innym przeznaczeniu, zarówno w Pile, na terenie Wielkopolski ale także w dowolnej innej lokalizacji na terenie naszego kraju, zachęcamy do wypełnienia powyższego formularze lub do bezpośredniego kontaktu pod numerem tel. +48 516 003 100 lub adresem e-mail biuro@stick-hale.pl.

  Blog
  Nasze ostatnie wpisy