Hale magazynowe Piła

Obiekty mające na celu przechowywanie wszelkiego rodzaju dobra materialne, czyli magazyny, to nieodłączny element funkcjonowania praktycznie wszystkich przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Ich rodzajów jest całe mnóstwo w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa, poczynając od różnić wynikających z wymiarów, przez materiał wykonania aż po liczbę ścian. Wymiary oczywiście mogą być bardzo różne, od małych magazynów po wielkie zautomatyzowane centra logistyczne. Co do materiałów, to obiekty mogą być murowane lub wykonane w postaci namiotów czy też nowoczesnych hal stalowych. Mówiąc o liczbie ścian wyróżniamy magazyny zamknięte, półotwarte lub tez otwarte.

Stick Hale to firma z Wielkopolski z siedzibą w powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim, dlatego hale magazynowe Piła, to jedno z haseł pod którym można nas znaleźć. Zajmujemy się kompleksową realizacją budowy hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Doradzamy, przygotowujemy projekt w uzgodnieniu z inwestorem, produkujemy, przewozimy i montujemy. Z uwagi na bliskość naszej siedziby od miasta Piła hale magazynowe budowane są tam bardzo sprawnie, z uwzględnieniem doskonałego kontaktu z klientem – inwestorem. Poza Piłą i całym województwem Wielkopolskim, realizujemy projekty w całej Polsce a także za granicą.

BUDOWA HALI MAGAZYNOWEJ – CENA

Cena budowy hali magazynowej zależy od wielu czynników tj. wielkość obiektu, rodzaj hali, materiały z jakich ma być wykonana itp. Zachęcamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa darmową niezobowiązującą wycenę hali dostosowanej do Państwa potrzeb.

PARAMETRY HALI STALOWEJ
Rodzaj hali

hala stalowahala namiotowa

Rodzaj konstrukcji

konstrukcja stalowakonstrukcja aluminiowa (dostępna jedynie dla hal namiotowych)

Rodzaj pokrycia

płyta warstwowablacha trapezowa

Szerokość hali [m]

Długość hali [m]

Wysokość w okapie [m]

ELEMENTY WYPOSAŻENIA HALI
Bramy

Ilość: Wymiary:

Drzwi

Ilość: Wymiary:

Okna

taknie

Elementy dodatkowe

LOKALIZACJA MONTAŻU HALI
Miejscowość

Województwo

Strefa śniegowa (opcjonalnie)

brak1234

Strefa wiatrowa (opcjonalnie)

brak123

DANE KONTAKTOWE

HALE MAGAZYNOWE – REALIZACJA PIŁA I CAŁA POLSKA

Jesteśmy firmą, której siedziba znajduje się w Wielkopolsce, dlatego też bardzo dużo klientów mamy z tych właśnie okolic. Można mówić tutaj o regionalnych realizacjach i polecaniu tzw. „pocztą pantoflową”, Co jest najlepszym dowodem na to, że nasi klienci są zadowoleni i wiedzą, że można nas polecić swoim znajomym i kontrahentom biznesowym. Jednak nasza oferta nie ogranicza się jedynie do budowy hal w bliskiej okolicy. Budujemy hale magazynowe od 250 m/2na terenie całej Polski. Bliska lokalizacja czasami ułatwia bezpośredni kontakt, jednak w żaden sposób nie ogranicza naszych działań. Firma Stick Hale to doświadczony producent hal przemysłowych, w tym magazynowych, zajmujący się kompleksową realizacją hal stalowych i namiotowych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani budową hali magazynowej, czy też hali o innym przeznaczeniu, zarówno w Pile, na terenie Wielkopolski ale także w dowolnej innej lokalizacji na terenie naszego kraju, zachęcamy do wypełnienia powyższego formularze lub do bezpośredniego kontaktu pod numerem tel. +48 516 003 100 lub adresem e-mail biuro@stick-hale.pl.