Konstrukcje stalowe Piła

Konstrukcje stalowe to konstrukcje powstające w wyniku łączenia ze sobą elementów stalowych. Wykorzystywane są w wielu obszarach. Bardzo często stanowią konstrukcję nośną w obiektach przemysłowych tj. np. hale stalowe. Znajdują swoje zastosowanie zarówno w budownictwie przemysłowym jak i mieszkaniowym, wykonuje się z nich wszelkiego rodzaju schody, barierki, słupy, kontenery, drabiny itp. Są doceniane z uwagi na solidność, trwałość i odporność na działanie wielu czynników zewnętrznych.

Z racji specjalizacji naszej firmy wykorzystujemy konstrukcje stalowe do budowy nowoczesnych hal stalowych i namiotowych o szerokim zastosowaniu. Stick Hale to firma z Wielkopolski, dlatego szczególną uwagę poświęcamy lokalnym inwestorom. Dlatego też hasło konstrukcje stalowe Piła trafnie pozwala Państwu na dotarcie do nas. Realizujemy inwestycje na terenie całej Polski, jednak ze względu na bliskość wykonujemy szereg hal o konstrukcjach stalowych w takich miastach jak Piła, Trzcianka, Oborniki, Szamotuły czy też Poznań.

HALE O KONSTRUKCJI STALOWEJ – CENA

Cena hali o konstrukcji stalowej może być bardzo różna. Cena będzie się różnić w zależności od tego czy będzie to hala stalowa czy namiotowa, jakich wymiarów, z iloma oknami, bramami, czy będzie mieć wydzielone pomieszczenia, z jakich materiałów będą wykonane ściany i dach, czy są jakieś dodatkowe indywidualne wymagania itp. Mniejszy wpływ na cenę ma lokalizacja montażu ale, dlatego czy będzie to Piła czy miasto na drugim końcu Polski cena budowy hali będzie się różnić, ale nieznacznie.

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli Państwu poznać cenę budowy hali z konstrukcją stalową dostosowanej do Państwa potrzeb. Na podstawie przesłanych informacji przygotujemy i prześlemy Państwu niezobowiązującą wycenę.

  PARAMETRY HALI STALOWEJ

  Typ hali

  jednonawowawielonawowaLiczba naw:

  Spadek dachu

  jednospadowy 10%dwuspadowy 10%

  Rodzaj pokrycia

  płyta warstwowablacha trapezowa

  Szerokość hali

  Długość hali

  Wysokość w okapie

  ELEMENTY WYPOSAŻENIA HALI

  Bramy

  Ilość: Wymiary:

  Drzwi

  Ilość: Wymiary:

  Okna

  taknie

  Pasma świetlne dachowe

  taknie

  LOKALIZACJA MONTAŻU HALI

  Kod pocztowy

  Miejscowość

  Województwo

  DANE KONTAKTOWE

  KONSTRUKCJE STALOWE – REALIZACJA PIŁA, WIELKOPOLSKA I CAŁA POLSKA

  Konstrukcje stalowe stanowią główną część naszych hal stalowych i niektórych hal namiotowych. Hale o konstrukcji stalowej realizujemy w takich miastach jak Piła, Oborniki, Poznań kładąc szczególny nacisk, ze względu na bliską odległość, na bezpośredni kontakt z inwestorem. Jednak obszarem naszego działania jest cała Polska, jak również prowadzimy inwestycje za granicą.

  Stick Hale to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Mamy na swoim koncie setki inwestycji i zadowolonych Klientów, co jest najlepszym świadectwem naszej pracy. Tworzy nas zespół specjalistów w swojej dziedzinie i stosujemy najnowsze technologie dostępne na rynku. Realizujemy inwestycje kompleksowo, od projektu, przez wykonanie, montaż i wykończenie. Podczas procesu projektowania przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb firmy inwestora, aby dostosować rozwiązanie w najlepszy możliwy sposób. Realizujemy też inwestycje w oparciu o gotowy projekt dostarczony przez inwestora.

  Jeżeli poszukują Państwo wykonawcy hali stalowej lub namiotowej o dowolnym przeznaczeniu, zachęcamy do wypełnienia formularza wyceny, znajdującego się powyżej, lub do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu +48 516 003 100 lub adresem e-mail biuro@stick-hale.pl.

  Blog
  Nasze ostatnie wpisy