Biuro w hali magazynowej

Biuro w Hali Magazynowej - Stick Hale

Przechowywanie towarów, to dla wielu firm jedna z nieodłącznych kwestii prowadzenia działalności. Gdzie przechowywane są towary? W większości przypadków w pomieszczeniach do tego przeznaczonych czyli w magazynach. Magazyny mogą być bardzo różne: duże małe, otwarte zamknięte, obsługowe, bezobsługowe itp. Mogą stanowić jedynie pomieszczenia, w których zostawia się towary na określony lub tez nieokreślony czas. Mogą stać przez większość czasu zamknięte z dostępem do nich kilku upoważnionych osób, które w razie potrzeby zabierają lub zostawiają w nich towary.

Hale magazynowe mogą jednak stanowić obiekty, w których przebywa się praktycznie przez cały czas. W zależności od rotacji i różnorodności towarów oraz od ich rodzaju, do obsługi magazynów potrzebni są pracownicy. Jeżeli przykładowo mówimy o magazynie surowców i półproduktów czy też wyrobów gotowych w dużych firmach, to często na stałe są w nich pracownicy obsługujący dany magazyn. Dlatego też biuro w hali magazynowej może okazać się niezbędne.

PO CO BIURO W HALI MAGAZYNOWEJ

Odpowiedź na pytanie po co biuro w hali magazynowej jest prosta: po to, aby pracownicy mieli w magazynie swoje miejsce, w którym będą czuli się komfortowo. Dodatkowo zarządzanie magazynem i przepływem towarów wiąże się z dużą liczbą dokumentów potwierdzających między innymi przyjęcie do magazynu lub wydanie z magazynu. Dokumenty takie po pierwsze trzeba przygotować a po drugie przynajmniej przez jakiś czas przechowywać. Dlatego biuro w hali magazynowej to uzasadnione rozwiązanie. Poza tym nie wyobrażamy sobie przecież, żeby kierownik magazynu nie miał swojego biura. Poza tym jeśli nasza działalność opiera się głównie na dystrybucji towarów, których sami nie wytwarzamy, a jedynie kupujemy do dalszej odsprzedaży, może się okazać, że biura w hali magazynowej będzie jedynymi, które potrzebujemy. Zatem inwestując w halę magazynową z pomieszczeniami na biura, dysponujemy całą przestrzenią jaka jest nam potrzebna do prowadzenia działalności.

Hale magazynowe
Hale magazynowe
Sprawdź wycenę hali

 

HALA MAGAZYNOWA Z POMIESZCZENIAMI BIUROWYMI

Budując halę magazynową na potrzeby działalności swojego przedsiębiorstwa warto uwzględnić w niej wydzielenie pomieszczeń przeznaczonych na biura. Dobrze sprawdzającym się rozwiązaniem jest stalowa hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi. Hala taka jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb inwestującej firmy, konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości stali, ściany i dach mogą być wykonane z różnych materiałów, np. płyt warstwowych lub blachy trapezowej. Możemy zainwestować w budowę hali jednonawowej lub wielonawowej. W ramach każdej nawy można wydzielić pomieszczenia biurowe i socjalne. Wszystko zależy od potrzeb przedsiębiorstwa, na podstawie których wykonywany jest projekt. Biuro w hali magazynowej może zostać wykonane poprzez wstawienie dodatkowych ścian działowych i sufitów. Ale można tez go zbudować jako tzw. pawilon biurowy, czyli tak naprawdę odrębny obiekt wewnątrz hali. Najczęściej jest to niewielki obiekt z płyt warstwowych, urządzony wewnątrz jak tradycyjne biuro, chyba że wymagania są inne.

Jeżeli są Państwo zainteresowani budową hali magazynowej wraz z pomieszczeniami biurowymi, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez wypełnienie formularza wyceny https://www.stick-hale.pl/hale-przemyslowe/hale-magazynowe/ lub bezpośredni kontakt pod numerem telefonu +48 516 003 100 i adresem mailowym biuro@stick-hale.pl.

Blog
Nasze ostatnie wpisy