Przemysłowe hale eventowe

Przemysłowe Hale Eventowe - Stick Hale

Przemysłowe hale eventowe to nic innego jak hale, w których odbywają się różnego rodzaju wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, biznesowe, integracyjne czy też nawet rodzinne. Z jednej strony firmy potrzebują ich na własny użytek dla organizacji wydarzeń wewnętrznych i prowadzenia konferencji biznesowych. Z drugiej strony nasza działalność może opierać się na organizacji imprez dla innych. Mowa tutaj o firmach organizujących lub wynajmujących przestrzenie na organizację eventów biznesowych, wydarzeń kulturalnych czy tez nawet dużych imprez rodzinnych tj. wesela. Zazwyczaj jako przemysłowe hale eventowe wykorzystywane są hale namiotowe, rzadziej natomiast hale stalowe.

CZYM POWINNY CHARAKTERYZOWAĆ SIĘ PRZEMYSŁOWE HALE EVENTOWE

Obiekty takie jak przemysłowe hale eventowe powinny być przestronne, ustawne, dosyć uniwersalne i przystosowane do wykorzystywania w różnych warunkach atmosferycznych, gdyż pogody nie da się idealnie zaplanować. W zależności od rodzaju organizowanego wydarzenia, hale eventowe powinny umożliwiać różnorodną aranżację wnętrza. Ważna jest między innymi możliwość wykonania / zamontowania elementów dekoracji wnętrz takich jak np. podwieszane sufity, efektowne systemy oświetlenia czy tez nawet antresole. Hala eventowa musi zapewniać odpowiednie warunki cieplne wewnątrz obiektu jak też właściwą wentylację, aby uczestnicy wydarzeń czuli się komfortowo, niezależnie od pogody na zewnątrz.

NAMIOTOWE HALE EVENTOWE

Namiotowe hale eventowe to najpopularniejsze rozwiązanie w zakresie hal eventowych. Cieszą się popularnością ze względu na swoją funkcjonalność i możliwość uzyskania atrakcyjnego wyglądu takiego obiektu. Hale namiotowe wykorzystywane do organizacji eventów mogą mieć konstrukcje aluminiową lub stalową. Konstrukcja stalowa jest bardziej praktyczna chociażby ze względu na możliwość zamontowania podwójnego termicznego dachu. Dach taki wykonany jest z dwóch warstw plandeki, pomiędzy które wtłaczane jest powietrze, zazwyczaj ciepłe. W połączeniu z obudową ścian z płyt warstwowych pozwala to uzyskać pożądaną temperaturę i wilgotność wewnątrz hali. Parametry i wyposażenie hali dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb inwestora.

Hale namiotowe
Hale namiotowe
Sprawdź wycenę hali

 

BUDOWA HALI EVENTOWEJ

Tak jak przy każdej inwestycji tak tez budowę hali eventowej rozpoczynamy od dokładnej analizy potrzeb i oczekiwań inwestora. A zatem trzeba dobrze sprecyzować cel inwestycji, czyli w jaki sposób będzie wykorzystywana hala, jakiego rodzaju wydarzenia będziemy w niej organizować, ile maksymalnie osób ma pomieścić, jak będzie wyposażone wnętrze, ile powinna mieć pomieszczeń, jakie pomieszczenia dodatkowe trzeba uwzględnić w projekcie, czy będzie obiektem samodzielnym i głównym, czy tez dodatkowym czy też tzw. dobudówką do już istniejącego budynku itp. Na podstawie dokładnej analizy potrzeb i możliwości, warunków i istniejących ograniczeń, przygotowujemy projekt hali. Kolejnym etapem jest już produkcja wszystkich elementów, montaż i wykończenie w miejscu docelowym. Warto zwrócić uwagę, że przemysłowe hale eventowe zorganizowane w halach namiotowych można w dowolnym momencie przebudować, np. powiększyć, zmodyfikować czy też nawet przenieść w inne miejsce.

Jeżeli szukają Państwo wykonawcy hali namiotowej dla swojej firmy lub tez kompleksu takich hal, zapraszamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego https://www.stick-hale.pl/hale-namiotowe/ lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 516 003 100 i adresem mailowym biuro@stick-hale.pl

Blog
Nasze ostatnie wpisy