Budynek usługowy z płyty warstwowej

Budynek usługowy z płyt warstwowych - Stick Hale

Działalność usługowa wiąże się zazwyczaj bezpośrednio z działalnością handlową i wymaga posiadania przestrzeni do przyjmowania klientów, pracy konsultantów czy po prostu wykonywania usług itp. Otwierając i rozwijając tego rodzaju działalność musimy dobrze przemyśleć jaką powierzchnię potrzebujemy, gdzie zlokalizowaną i z jakimi możliwościami ewentualnej rozbudowy. Ze względu na dużą elastyczność w powyższych kwestiach, warto zainwestować w nowoczesny budynek usługowy z płyty warstwowej czy też w stalowe hale z płyty warstwowej.

CO CHARAKTERYZUJE BUDYNEK USŁUGOWY Z PŁYTY WARSTWOWEJ?

Na rynku i w praktyce dostępne są różne rozwiązania w zakresie powstawania obiektów usługowo-handlowych. Czy to w przypadku małych obiektów czy też dużych możemy zainwestować w budynki murowane lub też w nowoczesne hale stalowe i budynki usługowe z płyt warstwowych. Te drugie cieszą się coraz większą popularnością. Jakie są ich zalety, a nawet wręcz przewagi nad budynkami murowanymi? Budynek usługowy z płyty warstwowej może mieć dowolne rozmiary. Najczęściej powstaje z prefabrykowanych powtarzalnych modułów, których możemy wykorzystać dowolną liczbę, tworząc tym samym nieograniczoną przestrzeń. Nie musi być trwale związany z gruntem, dzięki czemu możemy go postawić właściwie, gdzie chcemy, a co więcej z czasem przenieść go w inne miejsce, jeśli wystąpi taka potrzeba. Płyty warstwowe, z których wykonana jest obudowa ścian oraz dach w tego rodzaju budynkach, zapewniają znakomitą termoizolację nadając jednocześnie nowoczesny wygląd.
Budynek usługowy z płyty warstwowej wyróżnia się krótkim czasem realizacji, możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb i późniejszej rozbudowy, stosunkowo niskimi kosztami budowy i bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Można w nim zapewnić równie dobre warunki, jak w obiekcie murowanym. Odpowiednie wykończenie i wyposażenie obiektu wewnątrz sprawia, że nadaje się do prowadzenia różnorodnej działalności usługowo-handlowej.

ZASTOSOWANIE BUDYNKÓW USŁUGOWYCH Z PŁYTY WARSTWOWEJ

Budynki usługowe z płyt warstwowych mają bardzo szerokie zastosowanie. Z powodzeniem stanowią salony dla zakładów fryzjerskich czy też kosmetycznych. Są tez doceniane w branży gastronomicznej. Można w nich prowadzić tradycyjne restauracje, restauracje typu fast-food, wszelkiego rodzaju kawiarnie, herbaciarnie, winiarnie, lodziarnie itp. Wykorzystuje się je również jako atrakcyjne salony sprzedaży w różnych branżach, oddziały agencji ubezpieczeniowych, salony rowerowe z małymi warsztatami. Budynek usługowy z płyt warstwowych jest na tyle uniwersalnym obiektem, że można go wykorzystywać do prowadzenia różnego rodzaju działalności. Wszystko zależy jak go zaprojektujemy i urządzimy w środku.

Blog
Nasze ostatnie wpisy