Producent hal przemysłowych – Stick Hale

Producent hal przemyslowych stick hale

PRODUCENT HAL STALOWYCH I NAMIOTOWYCH

Stick Hale to polski producent hal stalowych i namiotowych oferujący projektowanie i budowę hal przemysłowych na terenie całej Polski oraz poza nią. Coraz bardziej popularne hale stalowe są obiektami o stosunkowo lekkiej konstrukcji oraz szerokim całorocznym zastosowaniu i są bardzo dobrą alternatywą dla stałych budynków murowanych. Hale stalowe wymagają wykonania fundamentów, są bardzo wytrzymałe, a do tego możliwe w przebudowie bez konieczności ponoszenia ogromnych kosztów. Natomiast hale namiotowe to obiekty nietrwale związane z gruntem, wykorzystywane często sezonowo, ale również mogą służyć jako obiekty stałe użytkowane przez cały rok. Jesteśmy producentem hal przemysłowych z wieloletnim doświadczeniem i zapewniamy realizację obiektów przez naszych wykwalifikowanych specjalistów, wykonywanych z materiałów najwyższej jakości.

PROJEKTOWANIE I BUDOWA HAL STALOWYCH

Jako producent hal stalowych oferujemy kompleksową obsługę przy realizacji inwestycji. Już na samym początku, przed podjęciem decyzji, zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze produktu i dostosowaniu rozwiązania do Państwa indywidualnych potrzeb. Dlatego decydując się na budowę hali stalowej, nie muszą posiadać Państwo zaawansowanej wiedzy na ten temat. Zajmujemy się także projektowaniem obiektów, które następnie wykonujemy, dzięki czemu całą inwestycję można zrealizować bezpośrednio z nami bez konieczności korzystania z usług różnych firm. Projekt hali stalowej jest przygotowywany w uzgodnieniu z inwestorem z uwzględnieniem specjalnych wymagań w miarę dostępnych możliwości i w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Projekt to dopiero pierwszy etap inwestycji, po nim przygotowujemy wszystkie elementy konstrukcji stalowej oraz jej wykończenia, transportujemy do miejsca docelowego i rozpoczynamy budowę. Co więcej po oddaniu obiektu do użytkowania świadczymy również usługi w zakresie serwisu i konserwacji powykonawczej hal stalowych.

projektowanie hal przemyslowych
budowa hali stalowej
producent hal stalowych

PRODUCENT HAL NAMIOTOWYCH NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Stick Hale to również producent hal namiotowych o różnorodnym zastosowaniu. Wykonujemy najróżniejsze hale namiotowe w zależności od Państwa potrzeb, od hal namiotowych przemysłowych, rolniczych, magazynowych i warsztatowych, przez hale targowe, wystawiennicze, namioty imprezowe, hale koncertowe, aż po hale sportowe, hale dla koni oraz wszelkiego rodzaju namioty okolicznościowe. Oferujemy sezonowe hale namiotowe o lekkiej aluminiowej konstrukcji, wieloletnie hale namiotowe o solidnej konstrukcji stalowej, a także hale termiczne z podwójnym podgrzewanym dachem. Dodatkowymi rodzajami naszych obiektów namiotowych są pawilony o niewielkich rozmiarach, a także bardzo efektowne namioty sferyczne. Wszystkie nasze hale namiotowe są wykonywane ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Zapewniamy także usługi w zakresie naprawy i zgrzewania plandek PCV.

Producent hal namiotowych
Produkcja hal namiotowych
Hale namiotowe Stick Hale

OFERTA PRODUCENTA HAL STICK HALE

Oferta Stick Hale obejmuje przede wszystkim hale stalowe, hale namiotowe i wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe. Oprócz tego zajmujemy się również wykonywaniem konstrukcji sferycznych oraz zadaszeń parkingowych Stick Carport. Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór świetlików, a także płyty warstwowe i obudowę hal z płyt warstwowych. Świadczymy usługi w zakresie montażu i demontażu konstrukcji stalowych i konstrukcji aluminiowych, lekkiej zabudowy hal (obudowa dachu i ścian), naprawy i zgrzewania plandek PCV oraz serwisu i konserwacji powykonawczej hal stalowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie realizacji inwestycji. Darmową wycenę hali mogą Państwo otrzymać po przesłaniu zapytania na adres biuro@stick-hale.pl lub wypełnieniu formularza kontaktowego w zakładce kontakt.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ:

Blog
Nasze ostatnie wpisy