Projektowanie hal produkcyjnych

Projektowanie hal produkcyjnych - Stick Hale

Każda inwestycja budowlana, niezależnie od jej skali i gabarytów obiektu, który ma powstać, rozpoczyna się od procesu projektowania. Dlatego dla przedsiębiorstw przemysłowych tak ważne jest projektowanie hal produkcyjnych. Oczywiście każdy proces projektowania powinien być poprzedzony dokładną analizą potrzeb, ale również warunków i istniejących ograniczeń.

GOTOWY PROJEKT HALI PRODUKCYJNEJ

Decydując się na budowę hali dla przedsiębiorstwa produkcyjnego w pierwszym etapie trzeba dobrze przemyśleć, jaki ma być efekt końcowy, czyli jakie funkcje i w jaki sposób hale stalowe mają spełnić. Na tej podstawie powinien powstać projekt. Jednym z możliwych rozwiązań na rynku jest gotowy projekt hali produkcyjnej, jednak czy to najlepsze rozwiązanie? Korzystanie z gotowego projektu oznacza dostosowanie się do istniejących ograniczeń, jakie niesie za sobą już istniejące uniwersalne rozwiązanie. Podchodząc do projektu od podstaw i projektując halę w oparciu o indywidualne założenia, otrzymamy obiekt w pełni dostosowany do naszych potrzeb, zatem z pewnością pozwoli to zorganizować system pracy dokładnie tak jak chcemy i to obiekt zostanie dostosowany do nas, a nie nasza praca do ograniczeń obiektu. Jednak czasami gotowy projekt hali produkcyjnej skutecznie znajduje swoje zastosowanie, gdy obiekt jest uniwersalny i bez specjalnych wymagań.

PROJEKTY HAL PRODUKCYJNYCH DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Dobrze przemyślana inwestycja rozpoczyna się od projektu, na podstawie którego zostanie zrealizowana. Indywidualny projekt hali produkcyjnej pozwoli na zbudowanie hali odpowiadającej potrzebom firmy a zarazem inwestora, dzięki czemu w przedsiębiorstwie będzie można usprawnić wiele procesów. Jednak, żeby to miało miejsce należy uwzględnić wiele czynników, m.in. wielkość i proporcje działki budowlanej, rodzaj działalności i przeznaczenie hali, możliwe obciążenia oddziałujące na posadzkę, wyposażenie obiektu w regały i inne meble, suwnice, antresole, potrzeba pomieszczeń socjalno-administracyjnych, plany późniejszej rozbudowy hali itp. Jeżeli wszystkie te elementy zostaną właściwie przeanalizowane i uwzględnione w projekcie, to obiekt z pewnością spełni swoje zadanie.

STICK HALE – OD PROJEKTU, PRZEZ PRODUKCJĘ PO MONTAŻ

Stick Hale to doświadczony producent hal produkcyjnych i nie tylko. Zajmujemy się kompleksowo realizacją całej inwestycji. Indywidualne projekty hal produkcyjnych to nasza specjalność. Skupiamy się na poznaniu potrzeb i oczekiwań inwestora, analizie warunków i ograniczeń i dopiero na tej podstawie rozpoczynamy proces projektowania hali. W oparciu o zaakceptowany projekt produkujemy wszystkie elementy potrzebne do budowy hali, przewozimy je na plac budowy i montujemy halę.

Jeżeli są Państwo zainteresowani projektem i budową hali produkcyjnej bądź hali o innym przeznaczeniu, zachęcamy do wypełnienia formularza wyceny hali produkcyjnej lub do kontaktu pod numerem telefonu +48 516 003 100 i adresem mailowym biuro@stick-hale.pl

Blog
Nasze ostatnie wpisy